قوانین و مقررات

شرایط و قوانین رزرو از مجموعه هتل های صدرا مشهد

قوانین و مقررات

ضمن خیر مقدم به شما میهمان گرامی که جهت اقامت خود هتل صدرا را انتخاب نموده اید، مفتخریم که به اطلاع برسانیم ازاین پس امکان رزرو اینترنتی بدون واسطه وبا بیشترین درصدتخفیف از طریق این سامانه در دسترس کاربران قرار گرفته است، امیداست بتوانیم رضایت خاطر و آسودگی شما میهمان گرامی را فراهم آوریم. خواهشمندیم شرایط رزرو هتل که در ادامه آورده شده است را با دقت مطالعه فرمایید.

  • رزرو تنها در صورت پرداخت هزینه کامل به تعداد شب های مورد درخواست و اخذ شناسه پیگیری از سایت معتبر می باشد، این کد زمانی به میهمان اعلام خواهد شد که مراحل واریز قطعی گردد و رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد شد.
  • رزرو کننده ملزم به درج تاریخ دقیق ورود خود می باشد و جهت اقامت بیشتر از هفت روز در هتل بایدبا واحد رزرواسیون از قبل هماهنگی صورت پذیرد.
  • نرخ اعلام شده طبق تاییدیه رسمی اتحادیه هتل داران شامل قیمت پایه اتاق، صبحانه و 9% مالیات برارزش افزوده می باشد.
  • در جدول انواع اتاق های موجود به امکانات و هزینه های مشمول در قیمت های عنوان شده دقت بفرمایید. برابر با تعرفه ی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افراد زیر 7 سال از پرداخت هزینه نفراضافه معاف و قیمت نفر اضافه برای افراد بالای 7 سال به طور کامل محاسبه خواهد شد در صورت اقامت افراد بیشتر از ظرفیت مشخص شده هر اتاق، شامل پرداخت هزینه ی نفر اضافه بوده و این هزینه منوط به دریافت تخت یا سرویس اضافه نمی باشد.
  • توجه نمایید در صورت ارائه هر گونه اطلاعات نادرست عواقب ناشی از آن بر عهده میهمان می باشد و امکان تغییرنام رزرو ثبت شده فراهم نمی باشد و اتاق فقط به شخصی که رزرو به نام ایشان می باشد تحویل می گردد.
  • امکان پذیرفتن کارت های اعتباری بین المللی در هتل میسر نمی باشد.
  • ملاک قیمت ها در سیستم بر اساس نرخ نمایش داده شده در سایت در لحظه ثبت رزرو خواهد بود؛ چنانچه بعد از انجام رزرو، نرخ اتاق ها و خدمات درخواستی در هتل تغییر نماید رزروکننده موظف است ما به التفاوت هزینه اتاق و خدمات جانبی اعلام شده را پرداخت نماید.